Czy masz już swój azyl?

Czy masz już swój azyl?

Loggia, ogródek czy przestronny balkon? Coś dla singla czy może – dla wieloosobowej rodziny? Małe czy naprawdę duże? W Środzie takich pytań już się nie zadaje… Na każde z nich jest bowiem tylko jedna, ta sama odpowiedź: osiedle Morena.

Wyjątkowy azyl, który jest gwarancją świętego spokoju, ciszy i beztroski. Kto o tym nie marzy? Jak i czy da się połączyć marzenia o własnym mieszkaniu w ciszy z przemożną chęcią udziału w rozrywkach i uciechach wielkiego miasta?

Podpowiadamy: da się!
Na zacisznym średzkim osiedlu Morena można znaleźć doskonały balans pomiędzy wyzwaniami cywilizacji i potrzebą pojednania się z naturą. Między ciszą i gwarem wielkiego miasta.
– Zbudowaliśmy osiedle, którego główną cechą jest połączenie jakości i pragmatyzmu – mówi Jacek Sowiński, prezes MR SUB 19, spółki, która zbudowała i sprzedaje mieszkania na Morenie. – Pragmatyzm oznacza w tym przypadku bardzo dobrą cenę oraz lokalizację, która pozwala korzystać zarówno z ciszy, jak i z pełnego dostępu do cywilizacji. W dwie minuty możemy przedostać się z własnego mieszkania do centrum wspaniałego miasteczka. Jeśli poświęcimy nieco więcej czasu, szybko dotrzemy do Poznania. A jeśli znudzi nas miasto, błyskawicznie możemy znaleźć się pod własnym dachem. O jakości nie mówię, z jakości słyniemy…
Osiedle Morena w Środzie zaprojektowano tak by służyło wszystkim potrzebom różnych lokatorów. Znajdą się tutaj klimatyczne mieszkania dla singli i wygodne 2-3-pokojowe lokale dla par, które szukają dla siebie większej przestrzeni. Są mieszkania rodzinne i coś dla amatorów własnej zieleni przed oknem – niemal stumetrowej wielkości przydomowe ogródki, oferowane w pakiecie z mieszkaniami na parterze.

To dobra inwestycja!
Kluczem do trafnej decyzji inwestycyjnej zawsze będzie cena – na osiedlu Morena za metr kwadratowy powierzchni trzeba zapłacić mniej niż 3300 złotych. To dobra inwestycja! Ale jest jeszcze inny czynnik, to w pierwszej kolejności lokalizacja i… sąsiedzi. Na Morenie mieszkają już pierwsi lokatorzy – sami pogodni ludzie! Nie tylko młodzi, nie tylko pary i single. Wszystkich cechuje pogoda ducha, umiłowanie świętego spokoju i dobrych plenerów.
Lokalizacja ma w tym przypadku wyjątkowe znaczenie. Niedaleko od centrum miasta, ale jednak blisko natury. Dobry układ komunikacyjny, stawiający w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo mieszkańców. Nowocześnie zaaranżowany kompleks, który z czasem wypełni wspaniała zieleń.
Mieszkania na osiedlu Morena mają duże możliwości aranżacyjne. Każde jest doskonale doświetlone, tchnie optymizmem. Duże okna do samej podłogi potęgują wrażenie bliskiego kontaktu z naturą. Poczucie przestrzeni, przemyślane układy pomieszczeń, niestandardowa wysokość – to znamiona wysokiej klasy.

W standardzie czy pod klucz?
Mieszkania o powierzchni od 31 do 71 metrów kwadratowych, z loggią lub przestronnym balkonem, można aranżować według własnego gustu. Część mieszkań została zresztą zaplanowana jako lokale „pod klucz” – wystarczy się wprowadzić…
Inwestycja w Środzie przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych. Skuszeni korzystną ceną i jakością, z której słynie wykonawca osiedla, widzą w Morenie wspaniały azyl, oazę świętego spokoju. Warto zwolnić, by mieć chwilę na odpoczynek po pracy, na wychowanie dzieci lub po prostu na błogie lenistwo. Osiedle Morena daje odpocząć, nie pozbawiając nikogo szans na szybki kontakt z miastem i jego gwarem.
Ten balans jest precyzyjnie zaplanowany. – Tak miało być – zapewnia prezes Sowiński. – Chcemy, by na naszym osiedlu mieszkańcy czuli się komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. A jednocześnie wiemy, że kiedy będą mieli ochotę trochę zaszaleć, łatwo znajdą kontakt z miastem.

Środa to idealny wybór. Morena – to już strzał w dziesiątkę. Sprawdź to!

Już w maju zapraszamy na Dni Otwarte w dniu 11 maja w godzinach od 10.00 do 17.00 i w dniu 12 maja od 10.00 do 14.00!